ADM Elektrik Dağıtım’da Genel Aydınlatma Denetimi Yapılacak ADM Elektrik Dağıtım’da Genel Aydınlatma Denetimi Yapılacak
Şirketimiz 16 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında TEDAŞ Genel Müdürlüğü´nün yürüteceği Genel Aydınlatma Denetimine tabii tutulacaktır. Denetim süresince 08:00 - 19:00 saatleri arasında Aydın, Denizli ve Muğla illerinin bazı bölgelerinde sokak ve cadde aydınlatma armatürlerinin devrede (kontrol amaçlı yanar halde) olacaktır.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti
Enerji sektörünün önemli oyuncularından ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Denizli’den 5 ile hizmet veren çağrı merkezi, yenilenen yapısı ile bir yılı geride bıraktı. Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerine 0850 800 0 186 numarasıyla hizmet veren ADM ve GDZ Çağrı Merkezi, geçtiğimiz yıl Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak 'ın katılımıyla 26 Eylül 2016’da törenle açılmış, ilk çağrıyı da Bakanımız karşılamıştı.
ADM Elektrik Dağıtım’dan Muhtarlara Özel Hizmet ADM Elektrik Dağıtım’dan Muhtarlara Özel Hizmet
Aydın, Denizli ve Muğla illerinde tüketicilerini kaliteli ve kesintisiz elektrikle buluşturan ADM Elektrik Dağıtım, muhtarlarla işbirliği ile tüketici memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Tüketici talep ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm sunmak için 28 Eylül 2016 tarihinde çağrı merkezi kapasitesini 4 katına çıkartan şirket, bir yıldır muhtarlara özel VIP hat hizmeti sunuyor.
ADM Elektrik Dağıtım Yatırımlarıyla Aydınlatıyor ADM Elektrik Dağıtım Yatırımlarıyla Aydınlatıyor
Aydın, Denizli ve Muğla illerine kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, 2017 yılı yatırım projeleri ile yaklaşık 3 milyon kişinin hayatını daha güçlü aydınlatıyor. Tüketici memnuniyetini taşıdığı en üst seviyede tutmayı amaçlayan şirket, 2016 yılı içerisinde yatırım projelerine 220 Milyon TL harcadı. 2017 yılı içerisinde ise tüketicilerin sunduğu hizmet ve kalite standartlarını geliştirmeyi hedefleyen ADM Elektrik Dağıtım, artan bütçe ve kapasite ile yılsonuna kadar 295 Milyon TL’lik yatırım gerçekleştirmeyi planlıyor.
Ege’nin Enerjisi 9 Yaşında Ege’nin Enerjisi 9 Yaşında
Türkiye’nin elektrik dağıtım lisansına sahip ilk özel şirketi ADM Elektrik Dağıtım, yeniliğe ve gelişime açık tüketici odaklı hizmetleri ile geride bıraktığı 9. yılını kutluyor. Aydın, Denizli ve Muğla illerine 15 Ağustos 2008’den bu yana kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlayan ADM Elektrik Dağıtım; tüketicilerine sunduğu ilkler ve yeniliklerle 9 yıldır faaliyet bölgesinde insanların hayatını aydınlatmaya devam ediyor.
Başarımız Belgelendi Başarımız Belgelendi
Avrupa Birliği Merkezleri II. HİBE programı kapsamında onaylanan "Elektriği Dağıtan Mesleklerin Belgelendirilmesi Projesi” nde ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerimizden 76 çalışma arkadaşımız belgelerini aldı.
Şirketimizden Kızılay İle Örnek İşbirliği Şirketimizden Kızılay İle Örnek İşbirliği
Aydın, Denizli ve Muğla illerinde tüketicilerine kesintisiz ve kaliteli elektrik dağıtım hizmeti sunan ADM Elektrik Dağıtım, insan odaklı yaklaşımı ve sosyal girişimci şirket anlayışı ile farklı konulara dikkat çeken sosyal sorumluluk projelerine imza atıyor. Kızılay ile işbirliği kapsamında gönüllülük esasıyla üç ayda bir olmak üzere yılda dört defa ADM Elektrik Dağıtım çalışanları kan bağışında bulunuyor.
ADM Elektrik Dağıtım’ın Yatırım Eli Her Noktada ADM Elektrik Dağıtım’ın Yatırım Eli Her Noktada
Aydın, Denizli ve Muğla illerine kaliteli ve kesintisiz elektrik dağıtım hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım, faaliyet bölgesinde yaklaşık 3 milyon kişinin hayatını aydınlatmaya devam ediyor. 2016 yılında 3 ilde toplam 208 milyon TL tutarında yatırım yapan şirket, 2017 yatırımlarını artırdığı teknik kapasite ve bütçe ile hızla sürdürüyor.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’dan Kayıpları Önleyecek Proje ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’dan Kayıpları Önleyecek Proje
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım 'Elektrik Dağıtım Şebekelerinde Teknik Kayıp ve Teknik Olmayan Kayıpların Hesaplanması ve Ayrıştırılması Yöntemi' projesini başlattı. ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım hizmet bölgelerinde, Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) tarafından sağlanan AR-GE desteği ile LUNA Elektrik Elektronik şirketinin işbirliği ile yürütülen projede pilot uygulamaya başladı.
ADM Elektrik Dağıtım’ın Misafirlerine Yeni Yuva ADM Elektrik Dağıtım’ın Misafirlerine Yeni Yuva
Elektrik dağıtım hizmeti sağladığı Aydın, Denizli ve Muğla’da yaşam kalitesini iyileştirmek ve sürdürülebilir bir dünya için sosyal sorumluluğunun farkında olan ADM Elektrik Dağıtım; 2009 yılında başladığı ve Sürdürülebilirlik Ödülü’ne sahip olduğu Leylekler Ölmesin projesi kapsamında, elektrik direklerini mesken tutan leylekleri için özel yuvalar yerleştirmeye devam ediyor.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |     Sonraki »   Enson