ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım IEEE Grubunu Ağırladı ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım IEEE Grubunu Ağırladı
İzmir Yaşar Üniversitesi IEEE Mühendislik Topluluğu öğrencileri teknik gezi kapsamında ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’ı ziyaret etti.
ADM Elektrik Dağıtım Muhtarları Dinliyor ADM Elektrik Dağıtım Muhtarları Dinliyor
ADM Elektrik Dağıtım Şirketinin hizmet verdiği 3 ilde şirket yöneticileri; muhtarlara özel toplantılar ve düzenli ziyaret programları gerçekleştiriyor. Çağrı merkezinden muhtarlara özel sunulan hizmetler ile kurulan etkili iletişim sayesinde tüketicilere çözüm odaklı, hızlı ve etkin hizmetler sunuyor.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'dan 'Destekli' Siber Güvenlik Projesi ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'dan 'Destekli' Siber Güvenlik Projesi
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri, Katar Ulusal Araştırma Fonu (QNRF) ile Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) arasında imzalanan yatırım anlaşması sonucunda siber güvenlik projesi ile ilgili destek almaya hak kazandı. Proje kapsamında ADM ve GDZ sistemlerinin bir simülasyonu oluşturularak bu simülasyon üzerinden güvenlik zafiyeti testleri yapılacak. Testler sonucunda sistemdeki açıklar bulunarak siber saldırı riskleri en aza indirilecek.
ADM Elektrik Dağıtım Eğitim Merkezi Enerji Sektörüne Örnek Oluyor ADM Elektrik Dağıtım Eğitim Merkezi Enerji Sektörüne Örnek Oluyor
Elektrik dağıtım sektörüne kazandırdığı ilklerle adından sıkça söz ettiren ADM Elektrik Dağıtım; Yatağan’da 2017 yılında hizmete açtığı Eğitim Merkezi ile de göz dolduruyor. Eğitim Merkezinde yaklaşık 2500 şirket çalışanına eğitim verilmesi planlanıyor.
Mobil Devrede Çözümler Cepte Mobil Devrede Çözümler Cepte
Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması yenilendi.
ADM Elektrik Dağıtım’ın “Enerji Avcıları” Okullarda ADM Elektrik Dağıtım’ın “Enerji Avcıları” Okullarda
Hizmet bölgesinde yaklaşık 3 milyon kişinin hayatını aydınlatan ADM Elektrik Dağıtım, gelecek neslin enerji verimliliği konusunda farkındalık kazanması ve bu bilincin bir davranış biçimi haline gelmesi amacıyla enerji verimliliği eğitim çalışmalarına bu yıl “Enerji Avcıları” isimli proje ile devam ediyor.
Smarter EMC2 Ar-Ge Projemizin Ödül Törenleri Gerçekleştirildi Smarter EMC2 Ar-Ge Projemizin Ödül Törenleri Gerçekleştirildi
Avrupa Birliği tarafından desteklenen Smarter EMC2 projemizde ödül kazanan tüketicilerimiz için Aydın, Denizli ve Muğla’da ödül töreni düzenlendi.
ADM Elektrik Dağıtım Kışa Meydan Okuyor ADM Elektrik Dağıtım Kışa Meydan Okuyor
ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, hizmet bölgesinde yaklaşık 3 milyon tüketicisinin daha rahat bir kış mevsimi geçirebilmesi için yatırım ve bakım çalışmalarını tamamladı.
Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü'müz Bir İlke İmza Atacak Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü'müz Bir İlke İmza Atacak
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü, Türkiye’nin ilk yerli trafo alarm sistemini kurarak diğer dağıtım şirketlerine de örnek olacak bir projeye imza atacak.
ADM - GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı ADM - GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı
Aydın, Denizli, Muğla ve İzmir, Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasında Ulusal Kalite Hareketi kapsamında “İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |     Sonraki »   Enson