Smarter EMC2 Ar-Ge Projemizin Ödül Törenleri Gerçekleştirildi Smarter EMC2 Ar-Ge Projemizin Ödül Törenleri Gerçekleştirildi
Avrupa Birliği tarafından desteklenen Smarter EMC2 projemizde ödül kazanan tüketicilerimiz için Aydın, Denizli ve Muğla’da ödül töreni düzenlendi.
ADM Elektrik Dağıtım Kışa Meydan Okuyor ADM Elektrik Dağıtım Kışa Meydan Okuyor
ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, hizmet bölgesinde yaklaşık 3 milyon tüketicisinin daha rahat bir kış mevsimi geçirebilmesi için yatırım ve bakım çalışmalarını tamamladı.
Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü'müz Bir İlke İmza Atacak Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü'müz Bir İlke İmza Atacak
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Teknolojik Yatırımlar Müdürlüğü, Türkiye’nin ilk yerli trafo alarm sistemini kurarak diğer dağıtım şirketlerine de örnek olacak bir projeye imza atacak.
ADM - GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı ADM - GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri, EFQM Mükemmellik Modeline Adım Attı
Aydın, Denizli, Muğla ve İzmir, Manisa illerinde elektrik dağıtım hizmeti veren ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketleri ile Türkiye Kalite Derneği (KalDer) arasında Ulusal Kalite Hareketi kapsamında “İyi Niyet Bildirgesi” imzalandı.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım'ın Mobil Uygulaması Beğeni Topluyor
Ege’de 5 ilde tüketicileri kaliteli ve kesintisiz enerjiyle buluşturan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin ücretsiz mobil uygulaması beğeni topluyor. Tüketiciler, mobil uygulama sayesinde anlık elektrik arızalarını ve sokak aydınlatma arızalarını hızlı bir şekilde bildirirken yatırım ve bakım çalışmaları kapsamında yapılan planlı kesintiler hakkında bilgi alabiliyor.
ADM Elektrik Dağıtım’da Genel Aydınlatma Denetimi Yapılacak ADM Elektrik Dağıtım’da Genel Aydınlatma Denetimi Yapılacak
Şirketimiz 16 Ekim - 2 Kasım tarihleri arasında TEDAŞ Genel Müdürlüğü´nün yürüteceği Genel Aydınlatma Denetimine tabii tutulacaktır. Denetim süresince 08:00 - 19:00 saatleri arasında Aydın, Denizli ve Muğla illerinin bazı bölgelerinde sokak ve cadde aydınlatma armatürlerinin devrede (kontrol amaçlı yanar halde) olacaktır.
ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Çağrı Merkezi Çıtayı Yükseltti
Enerji sektörünün önemli oyuncularından ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketlerinin Denizli’den 5 ile hizmet veren çağrı merkezi, yenilenen yapısı ile bir yılı geride bıraktı. Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerine 0850 800 0 186 numarasıyla hizmet veren ADM ve GDZ Çağrı Merkezi, geçtiğimiz yıl Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Sayın Berat Albayrak 'ın katılımıyla 26 Eylül 2016’da törenle açılmış, ilk çağrıyı da Bakanımız karşılamıştı.
ADM Elektrik Dağıtım’dan Muhtarlara Özel Hizmet ADM Elektrik Dağıtım’dan Muhtarlara Özel Hizmet
Aydın, Denizli ve Muğla illerinde tüketicilerini kaliteli ve kesintisiz elektrikle buluşturan ADM Elektrik Dağıtım, muhtarlarla işbirliği ile tüketici memnuniyetini bir üst seviyeye taşıyor. Tüketici talep ve ihtiyaçlarına en hızlı şekilde çözüm sunmak için 28 Eylül 2016 tarihinde çağrı merkezi kapasitesini 4 katına çıkartan şirket, bir yıldır muhtarlara özel VIP hat hizmeti sunuyor.
ADM Elektrik Dağıtım Yatırımlarıyla Aydınlatıyor ADM Elektrik Dağıtım Yatırımlarıyla Aydınlatıyor
Aydın, Denizli ve Muğla illerine kaliteli ve kesintisiz elektrik hizmeti sağlayan ADM Elektrik Dağıtım Şirketi, 2017 yılı yatırım projeleri ile yaklaşık 3 milyon kişinin hayatını daha güçlü aydınlatıyor. Tüketici memnuniyetini taşıdığı en üst seviyede tutmayı amaçlayan şirket, 2016 yılı içerisinde yatırım projelerine 220 Milyon TL harcadı. 2017 yılı içerisinde ise tüketicilerin sunduğu hizmet ve kalite standartlarını geliştirmeyi hedefleyen ADM Elektrik Dağıtım, artan bütçe ve kapasite ile yılsonuna kadar 295 Milyon TL’lik yatırım gerçekleştirmeyi planlıyor.
Ege’nin Enerjisi 9 Yaşında Ege’nin Enerjisi 9 Yaşında
Türkiye’nin elektrik dağıtım lisansına sahip ilk özel şirketi ADM Elektrik Dağıtım, yeniliğe ve gelişime açık tüketici odaklı hizmetleri ile geride bıraktığı 9. yılını kutluyor. Aydın, Denizli ve Muğla illerine 15 Ağustos 2008’den bu yana kaliteli ve kesintisiz hizmet sağlayan ADM Elektrik Dağıtım; tüketicilerine sunduğu ilkler ve yeniliklerle 9 yıldır faaliyet bölgesinde insanların hayatını aydınlatmaya devam ediyor.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |     Sonraki »   Enson