ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’a “Yılın İnsan Kaynakları Ödülü”

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım’a “Yılın İnsan Kaynakları Ödülü”

26.10.2018

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım şirketlerinin, tüm insan kaynakları iş süreçlerini yeniden tasarlayıp, dijitalleştirerek gerçekleştirdiği yönetim sistemi, SAP NOW İstanbul’da “Yılın İnsan Kaynakları” ödülüne layık görüldü.

Yılın İnsan Kaynakları Ödülünün Sahibi ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım Oldu

Türkiye’nin en önemli teknoloji etkinliklerinden SAP NOW İstanbul’un 23’üncüsü 25 Ekim 2018 Perşembe günü İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlendi. SAP Türkiye, bu yıl “Şimdi Tam Zamanı!” temasıyla Türkiye’nin öncü şirketlerini ve iş dünyasından 5000’e yakın profesyoneli buluşturdu. Etkinlikte 13 farklı salonda düzenlenen 80’in üzerinde oturumda günlük yaşamı ve iş dünyasını kökten değiştirecek teknolojiler konuşuldu.

ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım, Enerji Sektöründeki Dijital Dönüşüme Öncülük Ediyor

Yılın SAP Proje Ödülleri’nde iş süreçlerini yazılım ve iş uygulamalarıyla sadeleştirerek etkin biçimde yöneten, uygulamada mükemmelliği yakalayan kurumlar değerlendirmeye alındı. Fark yaratan teknoloji uygulamaları, elde edilen fayda, maliyet, hız ve sağlanan katma değer gibi kriterler göz önünde bulunduruldu.

ADM Elektrik Dağıtım ve GDZ Elektrik Dağıtım Şirketleri; iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden biri olan yılın SAP Projeleri Ödül Töreni’nde “Yılın İnsan Kaynakları” ödülüne layık görüldü. İki şirket tüm insan kaynakları iş süreçlerini yeniden tasarlayıp, dijitalleştirerek bu başarıya imza attı.

SAP SuccessFactors ile insan kaynakları ve iş zekâsı ana başlıkları altında yer alan bileşenlere ilave olarak kapsamlı bir projeye imza attıklarını vurgulayan ADM ve GDZ Elektrik Dağıtım İcra Kurulu Başkanı Uğur Yüksel; şirket içindeki tüm süreçlerini bir araya getiren ve birlikte ilerlemesini sağlayan bir çözüm olduğu için tercih ettikleri SAP SuccessFactors ile “Performans Yönetim Sistemi”nin süreç ve iş akışlarını dijitale dönüştürerek kurguladıklarını söyledi.

SAP SuccessFactors kullanan şirketlerin sektörlerindeki global standartlarla kendilerini kıyaslama fırsatı yakaladığına değinen Uğur Yüksel, bu çözüm ile tüm çalışanların, şirket hedeflerini benimsemesini ve istenen organizasyonel sonuçların elde edilmesinin sağlanacağını belirtti.

 

 

Whatsapp İletişim Hattı Tazminat Sorgulama Planlı Kesinti Yasal Bildirimler